سایبان تهران
سقف برقی آلومینیومی

سقف برقی آلومینیومی

سقف برقی آلومینیومی با توجه به مقاومتی که دارد، امروزه توانسته است افراد زیادی را به سمت خود جلب نماید. این سقف ها می توانند در مدل های بسیار کاربردی و شیکی تولید شوند و در نهایت ظاهر خانه یا محیط مد نظر شما را مدرن نمایند. سقف های فوق با تیغه های آلومینیومی ساخته می شوند و می توانند زاویه تابش نور خورشید را تغییر داده و محیط زیر سقف را خنک نمایند.
چرا باید از سقف برقی آلومینیومی استفاده نمود؟
استفاده ازن سقف ها دارای مزایای بسیاری است که برخی از آنها در زیر بیان شده است:
– این سقف ها ضد زنگ بوده لذا طول عمر زیادی دارند. شما می توانید آنها را با کمترین هزینه تعمیر کرده و انتظار کارایی بالایی داشته باشید.
– سقف برقی آلومینیومی بسیار سبک است لذا می توان آن را به راحتی حمل نمود و نصب کرد.

سقف برقی آلومینیومی
سقف برقی آلومینیومی

– یکی از مزایای مهم استفاده از سقف برقی آلومینیومی این مهم می باشد که پروفیل های بکار رفته در آن در برابر سرما یا گرمای بیش از حد جمع نمی شوند لذا در برابر خوردگی بسیار مقاوم هستند.
– این سقف ها ضرری برای محیط زیست ندارند بلکه می توانند با ساختار زیبای خود باعث زیباتر دیده شدن محیط اطراف ما نیز شوند.
– سقف برقی آلومینیومی می تواند به عنوان عایق صدا و حرارت عمل نماید و همچنین از هدر رفتن انرژی جلوگیری کند.
آشنایی با روال ساخت سقف برقی آلومینیومی:
مهمترین بخش در یک سقف برقی آلومینیومی، تیغه های کرکره ای هستند که دارای پوشش رنگ الکترواستاتیک می باشند. این تیغه ها عمر زیادی دارند و در شرایط آب و هوایی بسیار سرد یا گرم می توانند انتخاب خوبی باشند. با توجه به اینکه تیغه ها به صورت مورب نصب می شوند لذا نحوه باز و بسته شدن آنها می تواند بسیار شیک و جذاب باشد.
شما می توانید ورقه های آلومینیومی را در شکل و فرم مد نظر خود حالت داده و از آن بهره ببرید از همین رو یک انتخاب عالی برای شما محسوب می شوند. برای ساخت این سقف ها از دو بخش اصلی ستون و لوورهای متحرک استفاده می شود. با توجه به اینکه بر روی سقف برقی آلومینیومی در زمان بسته شدن زهکشی های خاصی وجود دارد لذا یه هیچ وجه آب در زیر آن باقی نمی ماند و به سمت زمین هدایت می شود. از همین رو بسیاری از افراد این سقف ها را برای محیط های مرطوب یک گزینه کارآمد می دانند. لورهایی که در این سقف ها استفاده می شوند به یک موتور متصل هستند که نیرو محرکه لازم را ایجاد می نماید. زمانی که موتور روشن می شود، تیرو لازم برای حرکات دورانی و افقی را برای لوورها فراهم می آورد تا آنها باز یا بسته شوند.

در خصوص قیمت سقف برقی آلومینیومی نیز نوع یراق، ابعاد، ضخامت ورق آلومینیوم و .. تاثیرگذار هستند اما باید در نظر داشت از آنجا که این سقف ها طول عمر زیادی دارند لذا سرمایه گذاری بر روی آنان کار عبثی نیست. به نسبت سایر سقف های جمع شونده، انواع آلومینیومی دارای هزینه بیشتری می باشند.

نویسنده

سایبان تهران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید