⛱ سایبان تهران ارائه دهنده انواع سایبان تراس و بالکن

سایبان بالکن و تراس

سایبان تهران - سایبان برقی مغازه
نکات مهم در زمان خرید سایبان بالکن

خرید سایبان تراس و سایبان بالکن

سایبان تهران | سایبان برقی

سایبان بالکن

 امروزه دارای طرفداران زیادی است زیرا اکثر خانه ها دارای بالکن بوده و اغلب افراد نیز دوست دارند تا این فضا را مسقف نمایند تا از ورود باران جلوگیری شود و همچنین نور آفتاب به وسایل یا احیانا گیاهان آنها آسیب وارد ننماید. البته باید در نظر داشت که در حال حاضر اشخاصی که مخصوصا در آپارتمان ها زندگی می نمایند، از فضای بالکن خود برای ریلکس نمودن و ایجاد محیطی مفرح بهره می برند پس نیاز می باشد تا همواره به کمک سایبان بالکن اسایش و خنکی را در این فضا ایجاد نمود. با توجه به انواع مختلف سایبان هایی که در بازار وجود دارد، گاها خرید یک سایبان بالکن خوب مشکل می باشد به همین دلیل در ادامه نکات مفیدی در خصوص خرید سایبان ها بیان می شود.سایبان تراس

تعمیر سایبان بالکن

برای اینکه سایبان بالکن شما دارای طول عمر بیشتری باشد، لازم است تا حتما به صورت دوره ای بررسی شده و چنانچه نیاز به تعمیر دارد حتما تعمیرات لازم برای آنها صورت گیرد. به طور مثال بازوهای سایبان ها لازم است تا مدام روغن کاری شود تا زنگ زدگی باعث از بین رفتن آنها نشود. همچنین باید توجه داشت که چنانچه از سایبان های برقی استفاده می نمایید، موتور آن را در منطقه مناسب که در معرض رطوبت و باران نیست، قرار دهید تا آب باعث اتصالی در آن نشود. اگر سایبان بالکن شما مدام باز و بسته می شود، حتما پارچه های سایبان را به خوبی شست و شو نمایید تا هیچ گونه کثیفی بر روی آن باقی نمایند که از باز و بسته شدن آن ها جلوگیری نماید.به صورت کلی باید در نظر داشته باشید که سایبان بالکن می تواند در هر مدل و اندازه ای مطابق با نیاز شما ساخته شود اما برای اینکه طول عمر بیشتری داشته باشد، بهتر است تا در صورت رویت هرگونه مشکل با نمایندگی های مربوطه در تماس باشید تا مشکل سریعتر برطرف شود.

سایبان تهران | سایبان برقی
سایبان تهران | سایبان برقی

در زمان خرید سایبان بالکن به چه مواردی باید دقت نمود؟

سایبان بالکن یک سقف متحرک یا ثابت می باشد که در فضای تراس یا بالکن استفاده می شود تا مانع از ورود اشعه های مضر خورشید یا آب باران و مواردی از این قبیل باشد. این سایبان ها می توانند ثابت یا متحرک باشند. از سوی دیگر سایبان های فوق می توانند به کمک انرژی مکانیکی یا برقی فعالیت نمایند. اما به صورت کلی در زمان خرید سایبان بالکن برای اینکه انتخاب خوبی داشته باشید، توصیه می شود تا همواره موارد زیر را در نظر داشته باشید:

به نوع کیفیت سایبان خود توجه نمایید
به نوع کیفیت سایبان خود توجه نمایید

در زمان خرید سایبان بالکن خود باید در گام اول نوع آب و هوای محل زندگی را در نظر بگیرید. به طور مثال اگر در محیطی زندگی می نمایید که بادهای فصلی زیادی در آن وجود دارد، سایبان های چتری گزینه خوبی نخواهند بود چون مقاومت لازم را ندارند. اما اگر می خواهید تا هم از نور آفتاب بهره برده و هم در زمان نیاز سایبان را باز نمایید، می توانید از انواع برقی که به دیوار نیز وصل می شوند بهره ببرید.

مدل سایبان خود را انتخاب نمایید
مدل سایبان خود را انتخاب نمایید

مدل سایبان می تواند بر اساس سلیقه افراد انتخاب شود اما نکات کلیدی نیز در همین راستا وجود دارد. به طور مثال اگر مایلید تا نیمکتی در بالکن خود قرار داده و به راحتی در اطراف آن جمع شوید، سایبان های چتری که در کنار میله نگهدارنده دارند گزینه خوبی هستند. اما اگر مایلید تا از بالکن خود به عنوان پاسیو بهره ببرید، می توانید از سایبان های کلاسیک و مدرن که شفاف بوده و از جنس یو پی وی سی می باشند، استفاده نمایید.

قیمت همیشه برای خریداران مهم است
قیمت همیشه برای خریداران مهم است

در زمان خرید سایبان بالکن حتما با قیمت های متفاوتی روبرو می شوید. کیفیت، ابعاد و نوع سازه از جمله مواردی می باشند که بر روی قیمت تاثیر گذار هستند. امروزه سایبان ها را می توان در هر ابعاد و اندازه مد نظری سفارش داد اما طبیعتا هر چه سازه شما بزرگتر باشد یا از اجناس با کیفیت تری استفاده شود، هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود. به طور مثال سازه های برقی، مواردی که از آلومینیوم ساخته شده اند، پارچه های یو پی وی سی و پارچه هایی که ضد لم می باشند، دارای قیمت بیشتری هستند. البته دور از ذهن نیز نیست که هر چه شما هزینه بیشتری برای سایبان خود نمایید، طول عمر آن نیز بیشتر خواهد بود.

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید