سایبان تهران
سقف برقی شیشه ای

سقف برقی شیشه ای

سقف برقی شیشه ای یک گزینه عالی برای ساختمان های لوکس و لاکچری می باشد که می توان از آن برای سقف آسانسور، حیاط خلوت، پاسیو، استخر و مواردی از این قبیل استفاده نمود. شکل مدرن و زیبای آن موجب می گردد تا افراد زیادی به سمت آن سوق پیدا نمایند. برخی از انواع سقف برقی شیشه ای دارای سنسور بوده و به محض بارندگی و شرایط جوی خاص به صورت اتوماتیک بسته می شوند. این سقف ها استحکام خوبی دارند و به راحتی می توانند در برابر باران یا برف مقاومت نمایند.
چرا باید از سقف برقی شیشه ای استفاده نمود؟
جدا از اینکه سقف های شیشه ای ظاهر بسیار مدرنی به ساختمان می بخشند اما چون دارای کاربردهای زیر هستند، مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرد:
– این سقف ها مانع از ورود اشعه فرابنفش به محیط می شوند.
– سقف های فوق گزینه خوبی برای گلخانه ها هستند زیرا ضمن اینکه نور مورد نیاز گیاهان را فراهم می آورند، در زمان باران و برف نیر بسته شده و از آنها محافظت می نمایند.
– شما می توانید به راحتی از این سقف ها در هر محلی استفاده نمایید. همچنین باید توجه داشت که اکنون رنگبندی های مختلفی از این سقف ها در بازار وجود دارد.
– سقف برقی شیشه ای می تواند یک حریم خصوصی برای شما ایجاد نماید و باعث تمیز ماندن محیط زیر آن می شود.

سقف برقی شیشه ای
سقف برقی شیشه ای

مزایای سقف برقی شیشه ای:
– به نسبت سایر سقف ها، این سقف دارای وزن کمی می باشد.
– سقف شیشه ای دارای ظاهر زیبایی است و می توان آن را به سرعت نصب نمود.
– می توان به کمک ریموت های کنترلی، زاویه ورود نور به محیط را تغییر داد.
– این سازه سبک بوده و برای نصب آن نیاز نیست تا حتما از چارچوب های آهنی و مقاوم استفاده کرد.
سقف برقی شیشه ای می تواند در برابر آتش سوزی، بارندگی و مواردی از این قبیل به خوبی از خود مقاومت نشان دهد.
قیمت یک سقف برقی شیشه ای به چه مواردی وابسته است:
قیمت اینگونه سقف ها تحت تاثیر فاکتورهای زیادی وجود دارد. مواردی چون متراژ سقف، نوع شیشه، نوع چارچوب و گاها رنگ شیشه بر روی قیمت آنها تاثیر دارد.
نکات مهم در انتخاب شیشه برای سقف برقی شیشه ای:
با توجه به مواردی که در بالا بیان شد، می توان نتیجه گرفت که می توان از این سقف در مکان های مختلف استفاده نمود. نوع شیشه در این سقف ها می تواند متفاوت باشد. عموما ضخامت شیشه ها بین 10 تا 12 میلیمتر است. این شیشه ها قطعا برای استفاده طی عملیات ویژه سکوریت می شوند تا چنانچه آسیب دیده و فرو ریختند، به هیچ وجه در محیط پخش نشوند. در برخی موارد برای اینکه امنیت شیشه های فوق را افزایش دهند، آنها را لمینت می کنند. لمینت کردن موجب می شود تا در صورتی که این شیشه ها شکستند، در محیط پخش نشود و به صورت مثلثی در جای خود باقی بماند. قیمت این نوع شیشه ها به مراتب بیشتر است.

نویسنده

سایبان تهران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید