سایبان تهران
قیمت سقف برقی پاسیو

سقف برقی پاسیو

سقف برقی پاسیو امروزه اکثرا در خانه های مدرن و لاکچری که دارای یک پاسیوی اختصاصی می باشند، مشاهده می شود. در واقع سقف برقی پاسیو یک پوشش عموما شفاف می باشد که می تواند نور را از خود عبور دهد اما مانع ورود باران، آشغال و مواردی از این قبیل به پاسیوی شما می شود.
چرا باید از سقف برقی پاسیو استفاده نماییم؟
در حال حاضر اغلب افراد مایل هستند تا از تمام فضاهای موجود در منزل خود استفاده بهینه نمایند. به همین دلیل فضایی را به عنوان پاسیو در نظر می گیرند که بتوانند در آن استراحت نموده و به کارهای مد نظر خود نظیر مراقبت از گیاهان بپردازند. برای این محیط دیگر نیاز نیست تا هزینه گراف سقف های قدیمی پرداخت شود، می توان از سقف برقی پاسیو استفاده نمود تا هر زمان که نیاز بود سقف باز یا بسته شود.این سقف می تواند فضای حیاط خلوت شما را تامین نموده و در واقع مورد نیاز کنار رفته و اجازه دهد تا نور مورد نیاز به داخل نفوذ نماید.
یکی دیگر از مزایای استفاده از سقف برقی پاسیو، این مورد می باشد که محیط داخل پاسیوی شما را خنک نگه می دارد و در زمانی که گرمای هوا بالا است، مانع ورود حرارت به داخل خانه می شود. این سقف ها موجب می شوند تا شما بتوانید از تمام فضای خود به صورت بهینه استفاده نمایید.

قیمت سقف برقی پاسیو
قیمت سقف برقی پاسیو

خوشبختانه این نوع سقف برقی در انواع طرح ها و رنگ ها ساخته می شود و می توان با توجه به دکوراسیون خود آن را سفارشی سازی نمود.
قیمت سقف برقی پاسیو به چه مواردی بستگی دارد؟
همانگونه که بیان شد، سقف های فوق که سایبان تهران عرضه میکند در انواع مدل ها و رنگ ها تولید شده و به بازار عرضه می شود به همین دلیل قیمت آن تحت تاثیر فاکتورهای مختلف متفاوت است. به طور مثال مواردی همانند ابعاد سقف، جنس سقف، رنگ، جنس روکش، جنس بازو، وسایل جانبی و …در قیمت این سقف ها تاثیر دارد. اما به صورت کلی می توان بیان داشت که هزینه آنها نسبت به سقف های معمولی بیشتر است زیرا از یک موتور برقی برای جابجا نمودن سقف استفاده می نماید.
سقف برقی پاسیو برای اینکه درست فعالیت نماید به چه بخش هایی نیاز دارد؟
سقف های برقی به نسبت سقف های معمولی دارای تکنولوژی پیشرفته تری می باشند. این سقف ها برای اینکه درست عمل کنند باید دارای بخش های زیر باشند:
موتور الکتریکی: این بخش در واقع مهمترین قسمت در یک سقف برقی است که نیرو لازم برای حرکت بازوها و روکش اصلی را فراهم می آورد.
روکش سقف: روکش سقف های متحرک می تواند از موارد متفاوتی همانند شیشه ، یو پی وی سی، پلی کربنات و … باشد. در این موارد پوشش های پی وی سی از مقاومت خوب و قیمت مقرون به صرفه برخوردار هستند.
بازوها و یراق: برای اینکه این سقف ها بتوانند حرکت نمایند به بازو و یراق های فلزی نیاز دارند لذا برای اینکه سبک باشند، آنها را از آلومینیوم تهیه می نمایند.
– کنترل از راه دور: برای اینکه شما بتوانید در مواقع لزوم سقف را باز یا بسته نمایید، می بایست حتما از یک ریموت کنترلی بهره ببرید.

نویسنده

سایبان تهران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید