نکات قبل از خرید سایبان تهران

عمر مفید سایبان چقدر است؟

یکی از سوالات رایج در زمان خرید و نصب سایبان برقی این است که چقدر عمر میکند. یا تا چه زمانی قابل استفاده است و خراب نمیشود. اگر در نگهداری سایبان دقت لازم را به خرج دهید تا سالها برایتان کار میکند. بهتر است در زمانهایی که نیازی به آن ندارید سایبان برقی را ببندید. مثلا در زمان سفر یا در شب بهتر است سایبان بسته باشد. به این ترتیب دیرتر خراب میشود و نیاز به تعمیر پیدا میکند.

آیا نصب سایبان برقی باعث کاهش مصرف انرژی میشود؟

نصب سایبان برقی تا میزان قابل توجهی نیاز شما به کولر و وسایل سرمایشی کاهش میابد. سایبان برقی تا 15 درجه هوا را خنک تر میکند و میتوانید در زمان زیادی از روز کولر را خاموش نگه دارید. به ویژه برای مناطق گرمسیری نصب سایبان بسیار مقرون به صرفه است.

چگونه سایبان را تمیز کنیم؟

یکی از مواردی که رعایت آن طول عمر سایبان برقی را افزایش میدهد، تمیز کردن آن است. بهتر است هراز چندگاهی اقدام به تمیز کردن سایبان با مواد شوینده مناسب و حوله بنمایید. مراقب باشید از وسایل تیز و برنده استفاده نکنید تا چادر سایبان سوراخ یا پاره نشود. نشستن خاک روی سایبان میتواند در بلند مدت آسیب رسان باشد.

آیا سایبان در برابر باد و طوفان مقاوم است؟

خرید و نصب سایبان برقی بیشتر برای ایجاد سایه و جلوگیری از ریزش قطرات باران طراحی شده. بهتر است در زمان طوفان های شدید آنرا جمع کنید. سایبان در زمان وزش طوفان ممکن است در قسمت سازه آسیب ببیند. برای سایبان برقی امکان نصب سنسور باد وجود دارد تا در زمان اضطرار خود به خود بسته شود. در این صورت جای نگرانی برایتان نخواهد بود.

عمر پارچه سایبان چقدر است؟

برای سایبان انواع مختلفی از پازچه را میتوان استفاده کرد. اما پارچه اکریلیک جنس بهتری دارد و در برابر نور خورشید مثاوم است. همچنین سایش و رنگ پریدگی پیدا نمیکند. عمر پارچه سایبان برقی بین ده تا پانزده سال است. بهتر است بعد از این مدت آنرا تعویض نمایید.

در صورتی که از سایبان استفاده نکنیم چه اتفاقی میافتد؟

در زمانهایی که از سایبان استفاده نمیکنید، سایبان داخل محفظه میماند. اگر در معرض باد و باران و نور خورشید قرار نگیرد مشکل خاصی برای سایبان برقی به وجود نمی آید. در این صورت نگرانی برای استفاده نکردن از آن وجود نخواهد داشت.

آیا امکان چاپ طرح دلخواه روی سایبان وجود دارد؟

جواب به این سوال مثبت است. بله برای سایبان امکان چاپ طرح دلخواه روی چادر وجود دارد. چادر سایبان برقی از تنوع زیادی در رنگ و طرح برخوردار است و میتوانید مناسب با محل کار و منزل خود آنرا انتخاب نمایید. نصب سایبان برقی و  چاپ روی آن به ویژه برای سایبان مغازه و رستورانها و کافه ها جنبه تبیلغات دارد. با کمترین هزینه میتوانید نام و برند خود را روی سایبان داشته باشید.

هزنیه خرید سایبان برقی چقدر است؟

هزینه خرید و نصب سایبان برقی به موارد زیادی بستگی دارد. از سازه مورد استفاده تا جنس چادر و طرح سایبان میتواند روی هزنیه تاثیر گذار باشد. بهتر است پیش از تصمیم گیری با شرکت سازنده سایبان برقی مشورت کنید تا بهترین مبلغ را برای ساخت و خرید بپردازید.

بیشترین کاربرد سایبان چیست؟

سایبان ها در بسیاری از فضاها قابل نصب و استفاده هستند. از مغازه تا پارکینگ و حیاط ویلا و رستوران میتوان انواع سایبان برقی را تهیه و استفاده کرد. سایبان در هرجایی علاوه بر کارکرد اولیه خود زیبایی خاصی به فضا میبخشد. همچنین نصب سایبان برای پاسیو و بالکن هم میتواند کاربرد فضا را برای شما افزایش دهید. پس با خیال آسوده میتوانید سایبان مناسب با فضای خود را سفارش دهید.

خرید و نصب سایبان برقی

خرید و نصب سایبان برقی را حتما از تولیدکننده های معتبر و با سابقه بخواهید. شرکت سایبان تهران اولین تولید کننده انواع سایبان در ایران است که بهترین و با کیفیت ترین محصولات را براساس فضا و نیاز مشتری تولید مینماید. برای ثبت سفارش و مشاره با همکاران ما میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید. اگر ساکن شهرستان هستید برای اطلاع از شرایط نمایندگی ها و خرید سایبان میتوانید از طریق لینک مربوطه با ما در ارتباط باشید.

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید