سایبان تهران
Polycarbonate electric roof

سقف برقی پلی کربنات

سقف برقی پلی کربنات یک پوشش محکم و شبیه به سقف های شیشه ای است که به راحتی می تواند نور خورشید را از خود عبور دهد. این سقف گزینه خوبی برای حیاط های خلوت، پاسیو و مواردی از این قبیل می باشد. باید در نظر داشت که در قیاس بین شیشه و پلی کربنات، شیشه از لحاظ ماندگاری و دوام در درجه بالاتری قرار دارد اما هزینه سقف برقی پلی کربنات بسیار مقرون به صرفه تر می باشد. شما می توانید ورقه های پلی کربنات را برای هر محلی با هر نوع رنگ و ساختاری استفاده نمایید.
آشنایی با مشخصات سقف برقی پلی کربنات:
اگر قصد دارید تا از سقف برقی پلی کربنات برای فضای خود استفاده نمایید، باید در نظر داشته باشید که نیاز به یک چارچوب محکم دارید که اغلب از آلومینیوم یا فولاد ساخته می شود. در گام بعدی می توان به کمک یک ریموت به راحتی ورقه های پلی کربنات را باز یا جمع نمود. در این شرایط نور به راحتی وارد منزل می شود. یکی دیگر از مواردی که در خصوص این سقف ها باید در نظر داشت، این مهم می باشد که سقف برقی پلی کربنات بسیار سبک بوده لذا برای صب نیاز به صرف زمان و انرژی زیادی نیست.

Polycarbonate electric roof
Polycarbonate electric roof

مزایای استفاده از سقف برقی پلی کربنات:
همواره باید در نظر داشته باشید که ورق های پلی کربنات دارای مزایای زیادی هستند. این ورق ها در رنگ های مختلف ارائه می شوند و دوام بالایی نیز دارند. برخی از ویژگی های خوب سقف های فوق در زیر بیان شده اند:
– این سقف ها در مصرف انرژی صرفه جویی می نمایند:
با توجه به اینکه از لحاظ ساختاری، ورقه های پلی کربنات شفاف می باشند لذا به راحتی می توانند نور محیط را تامین نمایند تا نیازی به روشنایی نباشد.
– در برابر آتش سوزی بسیار مقاوم می باشند:
سقف برقی پلی کربنات هیچ وقت در برابر گرما یا آتش نمی سوزد و شعله ور نمی شود. البته باید در نظر داشت که این موارد دودزا هستند.
– استحکام بالا:
ورقه های پلی کربناتی بسیار محکم و قوی هستند. بسیاری از اشخاص بیان می دارند که این ورقه ها می توانند تا 120 ضربه محکم یک شخص با جثه متوسط را تحمل نمایند.
به جز موارد بالا مزایای دیگری نیز می توان برای این سقف های برقی نام برد، مثلا این سقف ها جلو ورود اشعه های فرابنفش خورشید را می گیرند و نور خورشید پس از عبور از آن دچار شکستگی نمی شود. شما می توانید از این سقف ها در مکان های مختلف اعم از رستوران ها، منازل، استخرها و … بهره ببرید.
بررسی قیمت سقف برقی پلی کربنات:
قیمت این سقف ها به فاکتورهای متفاوتی وابسته است. به طور مثال متراژ فضایی که قصد دارید آن را مسقف نمایید، جنس ابزار آلات و چارچوب، نوع برند و … بر روی قیمت تمام شده نهایی تاثیر بسزایی دارند. البته این بین موارد دیگری نیز وجود دارد که می تواند برای افراد مهم باشد و قیمت تمام شده را افزایش دهد، به طور مثال تهویه خوب و دریچه باز شونده بخشی از این موارد هستند.

نویسنده

سایبان تهران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید