سایبان تهران
سایبان تهران - سایبان استخر

سایبان استخر + قیمت سایبان استخر

09114989588

سایبان استخر اغلب یک پوشش پارچه ای است که شما می توانید از آن به عنوان سقف استخر خود بهره ببرید. این سایبان ها می توانند از ورود نور خورشید به استخر و گرم شدن آب جلوگیری کرده و همچنین در شرایط آب و هوایی مختلف امنیت استخر شما را تامین نمایند. طبیعتا هر استخر روبازی نیاز به این سایبان ها دارد. سایبان استخر می تواند به صورت ثابت یا متحرک و برقی باشد که نوع برقی دارای قیمت بیشتری استو بیشتر برای ساختمان های لوکس مورد استفاده قرار می گیرد.

آشنایی با انواع سایبان استخر
آشنایی با انواع سایبان استخر

آشنایی با انواع سایبان استخر:

همانگونه که در بالا بیان شد، سایبان ها در دو دسته متحرک و ثابت تقسیم بندی می شوند. اگر سایبان استخر شما از نوع متحرک باشد، می توانید آن را به راحتی جابجا نمایید. برخی از این موارد به یک موتور برقی متصل می باشند که نیرو محرکه لازم را برای باز و بسته نمودن سقف سایبان ها فراهم می آورد. در انواع ثابت که اغلب پارچه ها از جنس پلی استر هستند لازم است تا حتما به صورت دوره ای پارچه ها شستشو شده تا هیچگونه رسوب و خزه ای بر روی آن ایجاد نشود. یک سایبان استخر می تواند انواع متفاوتی داشته باشد که در زیر به آنها اشاره شده است:

  • انواع بادبانی:

این سایبان ها در برابر اشعه خورشید مقاوم می باشند. آنها از چند طرف باز بوده و به وسیله حلقه و پست ها به دیوار یا زمین محکم می شوند.

  • انواع کشویی:

این سایبان ها قابلیت جمع شوندگی دارند لذا هر زمان که بخواهید می توانید آن را جمع نمایید. معمولا موارد فوق را از آلومینیوم می سازند که ضمن سبک بودن ، مقاومت بالایی نیز داشته باشد.

  • انواع چتری:

این گزینه ها عموما به دلیل زیبایی و طرح بندی های متعددی که دارد، مورد استفاده قرار می گیرد و چون فضای کوچکی را تحت پوشش قرار می دهد، اغلب برای محیط اطراف استخر استفاده می شود.

بررسی قیمت سایبان استخر:

زمانی که شما قصد خرید سایبان استخر را دارید، قطعا با قیمت های مختلفی در بازار روبرو می شوید. در بحث قیمت فاکتورهای متفاوتی دخیل هستند. به طور مثال جنس پارچه و روکش سایبان، مساحت سایبان، نوع مدل، جنس بازوها و سایر ویژگی هایی که به یک سایبان استخر معمولی افزوده می شود، بر روی قیمت نهایی تاثیر می گذارد. برای اینکه سایبان استخر شما دارای مقاومت لازم باشد، توصیه می شود تا آن را از جنس یو پی وی سی انتخاب نمایید زیرا دوام و ماندگاری این سایبان ها بسیار زیاد است. البته باید در نظر داشته باشید که نوع بازوها نیز می بایست آلومینیوم و به صورت روکش دار باشد تا در برابر رطوبت بتواند مقاومت لازم را نشان دهد.

مزایای استفاده از سایبان استخر
مزایای استفاده از سایبان استخر

مزایای استفاده از سایبان استخر:

گروهی از افراد تصور می نمایند که سایبان استخر تنها مانع ورود اجسام خارجی و نور خورشید به آب می شوند لذا نیاز نیست تا برای آن هزینه زیادی نمایند اما باید توجه داشت که استفاده از سایبان استخر می تواند مزایای دیگری نیز داشته باشد که در ادامه به آنها اشاره شده است:

  • خنک نمودن آب:

سایبان ها قادر هستند تا دمای آب را تا حد زیادی کاهش دهند. به عبارت دیگر آنها مانع از ورود مستقیم گرمای نور خورشید به آب می شوند لذا افراد می توانند در هوای گرم و سوزان نیز وارد آب شوند.

  • پوشش مناسب:

باید توجه نمود که سایبان استخر می تواند یک پوشش عالی باشد تا مانع از ورود برگ درختان، آشغال و … به آب باشد.

  • زیبا نمودن استخر:

در برخی از موارد نیز استفاده از سایبان موجب می شود تا محیط استخر شما بسیار لوکس تر به نظر برسد. استفاده از رنگ و مدل های لوکس فضای شما را مدرن تر و البته شیک تر می نماید.

البته در نظر داشته باشید که سایبان ها برای فصل سرد سال نیز گزینه عالی محسوب می شوند و به راحتی مانع از یخ زدگی آب خواهند شد. در حال حاضر در بازار انواع چتری و نمونه های فلزی که بیشتر به صورت سازه فلزی هستند مورد استفاده قرار می گیرد. در خصوص قیمت این سایبان ها نمی توان عدد و رقم دقیقی بیان نمود زیرا به مدل و اندازه سایبان بستگی دارد اما به صورت  تقریبی از حدود 10 میلیون تومان، قیمت ها آغاز می شود.

 

نویسنده

سایبان تهران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید