سایبان تهران
سایبان کالسکه ای

سایبان کالسکه ای

09114989588

سایبان کالسکه ای یکی از انواع متداول سایبان برای پنجره، مغازه، رستوران و مواردی از این قبیل می باشد که چون دارای هزینه مقرون به صرفه ای است، افراد زیادی تمایل به خرید آن دارند. این سایبان ها از دیرباز مورد استفاده قرار می گرفتند و ظاهری آشنا برای افراد دارند. در این پست با سایبان های فوق بیشتر آشنا می شویم.

آشنایی با سایبان کالسکه ای:

از لحاظ نصب باید در نظر داشته باشید که پروسه نصب سایبان کالسکه ای دقیقا همانند سایبان بازویی می باشد لذا نیاز به صرف زمان و انرژی بسیاری ندارد. از سوی دیگر چون فرآیند جوشکاری و … وجود ندارد، نصب نمودن آن بسیار ساده می باشد. سایبان های فوق در انواع ابعاد و اندازه ها در بازار وجود دارند و به همین دلی می توان به راحتی آنان را سفارشی سازی نمود.

سایبان کالسکه ای
سایبان کالسکه ای

بررسی کاربردهای سایبان کالسکه ای:

یک سایبان کالسکه ای در واقع یک ربع از دایره می باشد که اغلب بر روی پنجره نصب می شود. این سایبان ها به خوبی می توانند پنجره ها را کاور نمایند و مانع ورود آب باران یا نور اضافی به محیط داخلی شوند. یکی از مزیت های اصلی سایبان کالسکه ای این مورد می باشد که می تواند هم از طرفین و هم از بالا پنجره ها را پوشش دهد لذا کاور کنندگی بالایی دارد.

امروزه این نوع سایبان ها را به صورت دایره کامل نیز می توانیم مشاهده نماییم که برای محیط های بزرگ تر همانند تراس ها از آن بهره برده می شود. سایه ایجاد شده توسط این موارد به نسبت بزرگتر می باشد.

چرا باید از سایبان کالسکه ای استفاده نمود؟

سایبان کالسکه ای امروزه در بازار دارای طرفداران زیادی است. از جمله مزیت های استفاده از سایبان کالسکه ای می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • زیبایی خاص:

برای سایبان های کالسکه ای می توان شکل و ظاهر متفاوت و خاصی طراحی نمود، همین مورد نیز بر زیبایی این سایبان ها می افزاید.

  • مقاومت در برابر اشعه خورشید:

این سایبان ها همانگونه که در بالا عنوان شد، می توانند از تمام جهان مانع ورود نور خورشید شوند لذا برای فصل گرم سال بسیار مناسب می باشد زیرا هوای داخلی را خنک و مطبوع نگه می دارند.

  • مقاومت در برابر برف و باران:

شکل و فرم یک سایبان کالسکه ای به نحوی است که هیچگونه برف و بارانی بر روی سایبان باقی نمی ماند و همین مورد نیز موجب می شود تا آب باران یا برف به داخل نفوذ ننماید و وسایل شما از آسیب های احتمالی در امان باشند.

  • قیمت مقرون به صرفه:

باید در نظر داشت که سایبان کالسکه ای به نسبت سایر سایبان ها دارای قیمت کمتری می باشند اما به صورت کلی در بحث قیمت مواردی متفاوتی همانند جنس روکش، متراژ و مواردی از این قبیل تاثیر دارد.

روکش سایبان کالسکه ای
روکش سایبان کالسکه ای

بررسی روکش سایبان های کالسکه ای:

همواره باید در نظر داشته باشید که سایبان های کالسکه ای می توانند از روکش های مختلفی استفاده نمایند که این مورد در مقاومت و قیمت آنها تاثیر دارد. این روکش ها به صورت زیر دسته بندی می شوند:

  • سایبان با روکش فلکسی
  • سایبان با روکش بنر که عموما برای موارد تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • سایبان با روکش ترانزیت
  • سایبان با روکش پی وی سی که دارای مقاومت بیشتری به نسبت سایر موارد می باشد.

روکش های ترانزیتی و پی وی سی نسبت به سایر روکش ها دارای قیمت و مقاومت بالاتری است لذا افراد زیادی از این مدل ها استفاده می نمایند.

بررسی قیمت سایبان های کالسکه ای:

بیان نمودن قیمت یک سایبان کالسکه ای دشوار می باشد زیرا جنس ابزار و یراق، اندازه و جنس روکش می توانند بر روی قیمت تمام شده نهایی تاثیر بگذارند. گاها برای اینکه بندهای فوق جنبه تبلیغاتی نیز داشته باشد، هزینه طراحی بنر نیز از اشخاص دریافت می شود تا بر روی روکش طرح تبلیغاتی درج گردد.

به صورت کلی باید در نظر داشته باشید که ظاهر گرد این سایبان موجب می شود تا در محیط های باز یا محیط هایی که در آن باد فراوان وجود دارد، بسیار کارآمد باشد. از سوی دیگر چون می توانند در جهات مختلف مانع ورود نور خورشید شود لذا محافظ خوبی برای کالا ها و اقلام موجود در ویترین مغازه ها خواهد بود.

نویسنده

سایبان تهران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید