سایبان تهران
سایبان تهران | سایبان برقی

مشکلات رایج هنگام استفاده از سایبان

09114989588

سایه‌بان اضافه بر امتیاز هایی که داراست دارای مشکلاتی هم گشت . با ما همراه باشید تا با مشکلات شایع وقت مصرف از چتر شناخت مانوس شوید .

سایبانهای استفاده های متفاوتی دارند و خیلی از اشخاص برای لباس حوض ، بار ، نوعی بنزین مارکت ها ، پارکینگ کامیون و مسکن ها از سایه‌پوش ها مصرف می کنند . سایه‌پوش ها دارای دو دسته مقاوم و پوینده می باشند که هر کدامیک دارای خصوصیت های اختصاصی خویش بوده است . ولی زیادتر اشخاص تقدم می دهند از آفتاب‌گردان های حرکت‌دار بهره برداری کنند ، چون در مواقع احتیاج می توانند آنها را باز و یا هر وقتی که به آنها احتیاجی نداشته باشند یه خاطرجمعی آن را مجمع می کنند . سایه‌بان های پویا خویش هم به دو دسته دستی و الکتریکی پخش می گردند که گونه الکتریکی به سبب اینکه صرف از آن آسوده و به نابود توانایی مربوط به‌مکانیک برای جماعت و گشودن آن احتیاجی منهدم ، زیبا تر بوده است .

سایبانهای دارای خواص انبوه فراوانی می باشند و در خیلی از جایگاه ها به عنوان تن‌پوش مصرف می گردند . ولی با این وجود دارای مشکلاتی همان می باشند . در این نوشته میل داریم که شما را کامل تر با مشکلات شایع موعد مصرف از چتر دوست کنیم . پس در امتداد با ما همراه باشید .

رایج ترین مشکلات چتر
از مهمترین و متعارف ترین مشکلات در فصل بهره برداری از آفتاب‌گردان ها می تواند به مناسبت‌های پایین نشان شود :

سایبان در مدت باز و جعبه گردیدن ندا می خواهد داد
از مشکلات چتر ها می شود به این چیز نشان شود که پاره‌ای از آنها پس از مدتی در زمان باز و بستگی گردیدن ندا می دهند . علت آن مستحکم نبودن براکتهای آلاچیق گشت . برای برطرف کردن این سخت جستجو بکنید ببیند که آیا اتصالات سایه‌گاه به دیوارها مستحکم و پیج و نگین ها در جایگاه خودشان مقاوم می باشند . در انجام شل وجود داشتن و مقاوم نبودن ، آنها را در عوض خودشان قایم بکنید تا پادار گردند و دیگر صدایی از آنها دراز نشود .

گود گردیدن پارچه سایه‌پوش
گود گشتن پارچه آفتاب‌گردان از دیگر مشکلات سایه‌بان به رقم می آید . این سخت خیلی از بخاطر بند گشتن بازه های شامیانه تاسیس خواهد بود . برای حل این دشوار درست شده که ساعد های نش را در برای واژگون بکشید تا موقعی که پارچه به انجام مکمل قایم گردد . دقت داشته باشید که پارچه حتما باید دایماً بر روی غلتک خواهد بود و در ذیل آن قرار نگیرد .

تعمیر سایبان

گود گردیدن پارچه

موتور شامیانه کسب نمی درست کند
از دیگر مشکلات معمول در سایه‌بان این شده که خودرو آن وظیفه نمی انجام دهد . علت آن این شد که خودرو آلاچیق به یک حسگر گرمایشی داخل تجهیزشده خواهد بود تا از گرم گشتن افزون بر حد آن بازدارنده عمل کند . زمانی مصرف طویل وقت از خودرو سایه‌بان و یا چند دفعه باز و جعبه نمودن آن انگیزه گرم گشتن ماشین و در نهایت از وظیفه افتادن آن خواهد شد . برای برطرف کردن این دشوار به زمان ۱۰ الی ۱۵ دقیقه از خودرو صرف نکنید و آن‌وقت مجدداً آن را تست دهید . در صورتی که با ادا این وظیفه حاد حل نشد شما بایستی با کمپانی پدید آورنده مراوده ثمر دهید تا ابهام‌آمیز کاوش و حل گردد .

موتور سایه‌پوش

نکات سزاوار دقت در زمان مصرف از نش ها
در مدت مصرف از سایه‌وان ها حتما باید نکاتی را در نگرش بگیرید . اعتنا کردن به این نکات مزاحم وضع مشکلات رایچ در شامیانه ها خواهد شد .

توجه داشته باشید هنگامی که از سایه‌بان استعمال نمی نمائید ، تقلا بکنید آن را گروه کرده تا به آن آسیبی وارد نشود .
برای صیانت آرامش و بهداشت خویش از معلق اجرا کردن اجسام وزین از قبیل گلدانها از چهارچوبه نش ها تحاشی بکنید . چون وسیله خرد گردیدن عرش خواهد شد و مبلغ زاید را بر شب‌گذشته شما خواهد گذاشت .
د

نویسنده

سایبان تهران

دیدگاه (4)

  1. سهراب رضوی
    18 آذر 1398

    درباره سایبن چتری هم نوشتید ولی ننوشتید که خودتون هم انجام میدید یا نه

    • مرضیه راسخ
      18 آذر 1398

      وقتی در مورد سایبان تعمیراتش چیزی مینویسن یعنی اون خدمات هم انجام میدن

    • sayebandasti_admin
      18 مهر 1400

      سلام
      بله دوست عزیز انجام میشه

  2. میلاد رودخانه ای
    18 آذر 1398

    سلام بنده سایبان شرکتمون آسیب دیده برای تعمیرات لطفا به شماره ای که ارسال کردم تماس بگیرید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید